#vanocerussellhobbs​

#vanocerussellhobbs​

sleva 20 %

Vánoce – svátky klidu, míru, ale hlavně rodinné pohody a tepla domova. Vybrat správný dárek může být nesmírně těžké a my to moc dobře víme – proto jsme pro vás spolu s našimi ambasadory připravili několik tipů na skvělé (nejen) vánoční dárky, se kterými budou vaše svátky o poznání jednodušší. Správný dárek vykouzlí úsměv na tváři při každé příležitosti. Obdarujte své nejbližší špičkovým spotřebičem Russell Hobbs v atraktivním designu. Jako dárek od nás máte slevu 20 % na vybrané produkty. Dárky už nenaděluje jenom Ježíšek nebo Santa Claus, ale i my. Připravili jsme pro vás dvě vánoční soutěže o atraktivní ceny. Sledujte naše stránky, kde postupně zveřejníme informace o chystaných soutěžích, jejich pravidla a samozřejmě odtajníme to nejdůležitější – co vám Russell Hobbs letos může přinést pod stromeček?

Jak využít vánoční slevy?

1. VYBERTE SI
PRODUKT

Vyberte si konkrétní produkt Russell Hobbs
v požadovaném barevném provedení
z naší nabídky.

2. NAJDĚTE
AMBASADORA

Zjistěte, který
z našich vánočních Russell Hobbs ambasadorů vámi vybraný produkt zaštiťuje.

3. NAVŠTIVTE
E-SHOP

Navštivte stránky prodejce, který má vámi vybraný produkt Russell Hobbs
v požadované barvě
v nabídce.

4. UPLATNĚTE
SLEVOVÝ KÓD

Na stránkách prodejce uplatněte slevový kód ambasadora vybraného produktu
a nakupte s 20% slevou!

ANETA CHOVANOVÁ​

Ambasador

Aneta Chovanová alias a.n.d.u.l.a je jednou z nejoblíbenějších instagramových maminek. S nadhledem a humorem sobě vlastními dokáže prezentovat mateřství, jako by to byla procházka růžovým sadem, že i křik, pláč a nepořádek jsou vlastně fajn – vše se dá zvládnout s úsměvem.

Produkty

ANDULA20 – to je slevový kód, se kterým v e-shopu Alza.cz pořídíte cokoliv od Russell Hobbs s neodolatelnou 20% slevou! Andula si vybrala pomalý odšťavňovač, konvici a toaster z populární retro kolekce.

Pan cuketka

Ambasador

Pan Cuketka je jedním z nejoblíbenějších českých foodblogerů. Jeho jednoduché recepty zaměřené na kvalitu surovin oslovují tisíce fanoušků napříč českým internetem.

Produkty

Se slevovým kódem CUKETKA20RH můžete v e-shopu Electroworld pořídit cokoliv od Russell Hobbs s 20% slevou! Pan Cuketka doporučuje například pomalý hrnec s technologií sous vide, nebo tyčový mixér a ruční šlehač z naší retro kolekce. 

Michaela ochotská

Ambasador

Michaelu Ochotskou můžete znát nejen jako půvabnou modelku, moderátorku televizních zpráv, herečku v seriálu Pojišťovna štěstí a playmate. Střihla si i roli v jedné z posledních bondovek Casino Royale.

Produkty

Slevový kód RH20 vám v e-shopu Mall.cz nadělí 20% slevu na všechny produkty Russell Hobbs. Michaela doporučuje atraktivní sérii retro v krémové barvě.

Dominika Mesarošová

Ambasador

Dominika Mesarošová je populární modelkou, playmate a moderátorkou. Mimo jiné aktivity založila i vlastní projekt Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. V poslední době ji ale můžeme znát spíše jako milující maminku.

Produkty

A pokud jste si za svou Russel Hobbs ambasadorku vybrali Dominiku Mesarošovou, i pro vás máme dárek – slevu 20 % na celý sortiment Russel Hobbs v nabídce e-shopu Okay. K uplatnění není potřeba žádný slevový kód – slevu jsme již promítly do uvedených cen jednotlivých spotřebičů.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email