Štědré a veselé

Pomozte nám s našimi ambasadory udělat letošní Vánoce štědré a veselé.

Z každého produktu Russell Hobbs, který zakoupíte a zaregistrujete v období od 26. 11. 2018 do 23. 12. 2018 dáme 1/4 jeho ceny na dobročinné účely formou dárků.

A vy navíc můžete každý adventní týden vyhrát produkt z exkluzivní řady Retro Red.

Nakupte

Zakupte v období od 26. 11. 2018 do 23. 12. 2018 libovolný produkt Russell Hobbs u autorizovaného prodejce.

Zaregistrujte

Zaregistrujte zakoupený produkt do 23. 12. 2018.

Podpořte

Každý týden podpoříme s našimi ambasadory jeden dobročinný projekt a to dárky v hodnotě 1/4 z ceny všech produktů, které v daném týdnu zaregistrujete.

Vyhrajte

Každé adventní pondělí vylosujeme ze všech platných registrací předchozího týdne jednoho výherce, který získá produkt z exkluzivní řady Retro Red.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

týden 26. 11.–2. 12. 2018

Ambasador

Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutová

Herečka, zpěvačka, dabérka, blogerka a spisovatelka

Projekt

Dětský domov Potštejn

Dětský domov v Potštejně je školské zařízení s celodenní péčí pro děti i zletilé, kteří nemohou vyrůstat v rodině a pro které se nenašla rodina náhradní. V domově bydlí celkem 20 dětí ve věku od 7 do 19 let.

Výhra
retro red konvice

Varná konvice Retro Ribbon Red

Elegantní design varné konvice Retro Ribbon Red od značky Russell Hobbs je spojen s moderními vlastnostmi a stejně tak lahodí oku na první pohled.

týden 3. 12.–9. 12. 2018

Ambasador
Míša Tomešová

Míša Tomešová

Muzikálová herečka, zpěvačka

Projekt

Dětský domov Budišov

Dětský domov Budišov

DD v Budišově je zařízení pro 32 dětí s nařízenou ústavní výchovou. Důraz klademe na vzdělání a vytváření osobnosti dítěte tak, aby po skončení ústavní výchovy zvládly přechod do reálného života. Po skončení ústavní výchovy nabídneme bydlení v sociálních bytech.

Výhra

retro red rucni mixer

Ruční šlehač Retro Red

Ruční šlehač Retro ve stylovém vintage designu a v odstínu klasicky červené si bezpochyby prošlehá svou cestu k vašemu srdci. Dokonale namixujete zeleninu do své vyhlášené svíčkové nebo našleháte těsto na piškotový koláč.

týden 10. 12.–16. 12. 2018

Ambasador

Aneta Chovanová (A.N.D.U.L.A.)

Influencerka a nastávající maminka

Projekt

Dětský domov Tachov

Dětský domov rodinného typu Tachov je školské zařízení pro výkon ústavní výchovy dětí a mládeže. Zajišťuje výchovnou, vzdělávací, sociální a materiální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou vyrůstat ve vlastní rodině, nemohou být osvojeny nebo umístěny do jiné formy náhradní péče.

Výhra

retro red tycovy mixer

Tyčový mixér Retro Red

Mixér je kombinací výrazné retro červené barvy a nerezových prvků. Je dokonalý nejen z hlediska designu, ale také výkonu. Užijte si mixování oblíbených jídel pro vaše nejbližší, od bramborové kaše rozplývající se na jazyku až po zamilované mléčné koktejly vašich dětí.

týden 17. 12.–23. 12. 2018

Ambasador

Angeé Svobodová

Angeé Svobodová

Tanečnice, choreografka a režisérka

Projekt

Krízové stredisko DOM - OZ Brána do života

Krízové stredisko DOM - OZ Brána do života

OZ Brána do života vzniklo v r. 2000. Poté bylo spuštěno Krizové centrum pro oběti domácího násilí. Kromě ubytování mají klientky možnost využívat sociálně-právní poradenství, jakož i psychologickou podporu. V r. 2006 jsme se rozrostli o Krizové středisko DOM pro mladé dospělé v krizi. Filozofií zařízení je rozvíjet samostatnost mladých lidí a poskytnutí pomocné ruky při zapojení se do běžného života.

Výhra

retro red stolni mixer

Stolní mixér Retro Red

Ať jste milovník vintage nebo máte spoustu krásných vzpomínek na zlatou éru, díky stolnímu mixéru Retro můžete mít svůj kousek retra i na své kuchyňské lince.

Prodejci

Zaregistrujte produkt

Za spolupráci děkujeme neziskové organizaci Nadání a dovednosti o.p.s